sakhtobazsazi

ساخت و بازسازی

ساخت و بازسازی انجام عملیات احداث انواع ابنیه(اداری،تجاری،عمومی و مسکونی)از جمله تخصص های ما می باشد که به طور متوسط سالیانه قریب 5000 متر مربع عملیات ساخت ابنیه در دستور کار این شرکت قرار دارد.

از سوی دیگر شرکت ایرابونکیش قبل از اشتغال به ساخت ابنیه در سال های متمادی اقدام به بازسازی ابنیه های بسایر بزرگ دولتی(مگا استراکچر) نموده است که با توجه به جزئیات و ریزه کاری های عملیات بازسازی خصوصا در پروژه های در حال بهره برداری،تجربه ی گران سنگی در این زمینه برای ما به ارمغان آورده است.

ادامه

mohandesi-nama

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و غرفه سازی

آتلیه ی طراحی دکوراسیون داخلی این مجموعه با بهره گیری از مجرب ترین طراحان و هم چنین تیم ساخت و تولید در کارخانه ی اختصاصی این مجموعه و با بهره گیری از محصولات شرکت های شناخته شده ی اروپایی  در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت می کند.

همچنین این شرکت با اتکا به تجهیزات پیش رفته ی ساخت و تولید مبلمان اداری و تجهیزات تولید شده از فرآورده های چوبی ،بخش طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی در لیست خدماتمان قرار گرفت که ماحصل آن اجرای بیش از 1000 عنوان غرفه بود.

 ادامه

nama

طراحی و اجرای نمای مدرن

امروزه زیبایی و نوع طراحی نماهای ساختمان نشان دهنده رتبه کاری، نوع فعالیت و حتی طرز فکر، ایده ها و نقطه نظرات مدیران آن مؤسسه و سازمان می باشد. از این رو مدیران ارشد شرکت ها علاوه بر روش های نوین تبلیغات می کوشند تا نوع، محل و بویژه نمای ساختمان مرکزی سازمان خود را به گونه ای طراحی و انتخاب نمایند تا نشان دهنده نوع و اهمیت فعالیت آنها باشد. با توجه به صنعتی شدن روز افزون همچنین حس زیبایی شناسی انسان، علم معماری و طراحی ساختمان نیز طی دهه های پایانی قرن بیستم تاکنون با شتابی روز افزون دچار تحول گشته است .

ادامه