با توجه به افزایش روز افزون بهای ساختمان و همچنین تغییر باورها و فرهنگ و علاقه مندی جوامع  به مدرنیته ، باسازی از شاخه های بسیار پر مراجعه صنعت ساختمان میباشد. صنعت بازسازی به نسبت سایر بخشهای صنعت ساختمان دارای پیچیدگی های بسیار بوده و عموماً بسیاری از سازنده های توانمند از انجام عملیات باسازی ،خصوصا مجموعه های در حال بهره برداری عاجز میباشند و در عین حال متخصصین امر باسازی عموماً سازندگان موفقی هستند.

شرکت ایرابون کیش  فعالیت خود از عملیات باسازی آغاز نمود که حاصل آن بیش از یک میلیون متر مربع عملیات بهسازی و نوسازی ابنیه های مسکونی ،اداری ،تجاری واقامتی می باشد.

ساخت و بازسازی انجام عملیات احداث انواع ابنیه(اداری،تجاری،عمومی و مسکونی)از جمله تخصص های ما می باشد که به طور متوسط سالیانه قریب 5000 متر مربع عملیات ساخت ابنیه در دستور کار این شرکت قرار دارد. از سوی دیگر شرکت ایرابونکیش قبل از اشتغال به ساخت ابنیه در سال های متمادی اقدام به بازسازی ابنیه های بسایر بزرگ دولتی(مگا استراکچر) نموده است که با توجه به جزئیات و ریزه کاری های عملیات بازسازی خصوصا در پروژه های در حال بهره برداری،تجربه ی گران سنگی در این زمینه برای ما به ارمغان آورده است.

از مهم ترین پروژه های بازسازی انجام گرفته که شامل کلیه ی عملیات بازسازی محوطه،ابنیه،تحکیم و مقاوم سازی سازه،نما و دکوراسیون داخلی و تاسیسات، می توان به پروژه ی شرکت ملی نفتکش ایران اشاره نمود. که در ادامه به آن می پردازیم.

 

همچنین از  دیگر پروژهای باسازی انجام شده توسط این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  •  مجموعه اقامتی ، رفاهی ،آموزشی شرکت ملی نفتکش ایران
  •  مجموعه اقامتی ،رفاهی ،آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی
  •  هتل شایگان کیش
  • آشپزخانه صنعتی هتل کیش مهر
  •  مجموعه موزه و نمایشگاه شرکت ملی نفتکش ایران
  •  مجموعه بیمارستان دکترشریعتی
  •  برخی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی
  • سمولاتر دود و جوشکاری مرکز آموزشی علوم دریایی

تصاویر پروژه شرکت ملی نفتکش ایران پس از بازسازی

nama1

تصاویر پروژه شرکت ملی نفتکش ایران قبل از بازسازی

 

تصاویر پروژه شرکت ملی نفتکش ایران در حین بازسازی

تصاویر پروژه شرکت ملی نفتکش ایران در مرحله طراحی

 

شما می توانید سایر پروژه های ساخت و بازسازی را در بخش پروژه ها مشاهده کنید.